Z každého nákupu u nás získáte zpět 5% ze zaplacené částky

CASHBACK card

Jako poděkování za nákup od nás dostane kartu Lyoness, na kterou se vám budou načítat bonusy z nákupů v partnerské síti obchodů Lyoness po celém světě.

Připravujeme také speciální AKCE pouze pro majitele naší věrnostní karty CASHBACK card.

U nás v oční optice – optik Látal Vám na ni načteme bonus 5 % tzv. Cashback, ze zaplacené částky, po nasbírání 320,- Kč z těchto bonusů, vám bude částka 320,- Kč poslána na váš bankovní účet, dále za každých utracených 640,- Kč dostanete 1 bod tzv. Shopping Points, tyto nasbírané body můžete využít na speciální nabídky u partnerských obchodů Lyoness a slevnit si tak své nákupy.

Čtyři druhy nakupování

Cashback Card
Před zaplacením předložíte vaši kartu, ve Žďáře nad Sázavou u Optik Látal, Studio dřevostaveb, Sepos, Vesna, Kamenictví – Jaroslav Cafourek.

Originální poukázky
U nás na optice zakoupíte originální poukázky na nákup do OMV, Sportisimo, nebo si je můžete zakoupit na http://www.lyoness.net/cz

Online nakupování
Přihlásíte se na http://www.lyoness.net/cz na svůj oblíbený eshop, např.: Mall.cz, Parfum.cz, trenýrkárna.cz, Hodinky.cz, Krása.cz, rychlalekarna.cz, slevové eshopy:slever.cz, slevy.cz…..

Mobilní poukázky
Stáhnete si Lyonesss aplikaci do svého chytrého telefonu a objednáte si Mobilní poukázky.

Bonusy ze všech nákupů se sčítají. Pokud se chcete o systému Lyoness dozvědět více, kontaktujte nás na email: lyoness@optiklatal.cz. Všechny partnerské společnosti najdete na http://www.lyoness.net/cz