Z každého nákupu u nás získáte zpět 5% ze zaplacené částky

CASHBACK card

Jako poděkování za nákup od nás dostane kartu Cashbackworld, na kterou se vám budou načítat bonusy z nákupů v partnerské síti obchodů Cashbackworld po celém světě.

Připravujeme také speciální AKCE pouze pro majitele naší věrnostní karty CASHBACK card.

U nás v oční optice – optik Látal Vám na ni načteme bonus 5 % tzv. Cashback, ze zaplacené částky, po nasbírání 320,- Kč z těchto bonusů, vám bude částka 320,- Kč poslána na váš bankovní účet, dále za každých utracených 640,- Kč dostanete 1 bod tzv. Shopping Points, tyto nasbírané body můžete využít na speciální nabídky u partnerských obchodů Cashbackworld a slevnit si tak své nákupy.

Čtyři druhy nakupování

  • Cashback Card Před zaplacením předložíte vaši kartu, ve Žďáře nad Sázavou u Optik Látal, Studio dřevostaveb, Sepos, Vesna, Kamenictví – Jaroslav Cafourek.
  • Originální poukázky U nás na optice zakoupíte originální poukázky na nákup do OMV, Sportisimo, nebo si je můžete zakoupit na www.cashbackworld.com/cz
  • Online nakupování Přihlásíte se na www.cashbackworld.com/cz na svůj oblíbený eshop, např.: Mall.cz, Parfum.cz, trenýrkárna.cz, Hodinky.cz, Krása.cz, rychlalekarna.cz, slevové eshopy: slever.cz, slevy.cz…..
  • Mobilní poukázky Stáhnete si Cashbackworld aplikaci do svého chytrého telefonu a objednáte si Mobilní poukázky.

Bonusy ze všech nákupů se sčítají. Pokud se chcete o systému Cashbackworld dozvědět více, kontaktujte nás na email: info@optiklatal.cz. Všechny partnerské společnosti najdete na www.cashbackworld.com/cz